Наші суперники. «Стяуа» посилився ще одним гравцем

Динамо Київ 1 Вересня, 13:39 721
Наші суперники. «Стяуа» посилився ще одним гравцем  | 19-27
«Стяуа», який є суперником київського «​​Динамо» на груповому етапі Ліги Європи, зміцнив склад захисником Полом Паппом.

«Стяуа», який є суперником київського «​​Динамо» на груповому етапі Ліги Європи, зміцнив склад захисником Полом Паппом, повідомляє terrikon.com з посиланням на офіційний сайт румунського клубу.

24-річний румун, який може зіграти в центрі і на правому фланзі оборони, орендований у італійського «К'єво» до кінця сезону.

Нагадаємо, напередодні було оголошено про перехід в бухарестський клуб Олександра Боурчану.