Ерік Бікфалві: «Хочеться, щоб всі команди нашого чемпіонату грали в себе вдома і Україна була в безпеці»

Футбол України 1 Вересня, 14:13 987
Ерік Бікфалві: «Хочеться, щоб всі команди нашого чемпіонату грали в себе вдома і Україна була в безпеці»   | 19-27
Півзахисник «Волині» Ерік Бікфалві прокоментував клубній прес-службі перемогу у Запоріжжі над місцевим «Металургом» та висловився стосовно ситуації на Сході України.

Півзахисник «Волині» Ерік Бікфалві прокоментував клубній прес-службі перемогу у Запоріжжі над місцевим «Металургом» та висловився стосовно ситуації на Сході України.

- Важлива для нас перемога, бо довгий час не могли забити і опанувати себе. Ви знаєте, у яку смугу потрапили… Три поспіль поразки, особливо остання могли будь-кого надламати. До того ж у нас декілька гравців не змогли грати. Сьогодні дуже уважно намагалися виконати тренерську установку, вважаю, що це справді колективна перемога нашої команди. Гол присвячую своїй сім`ї і новонародженому сину.

- Чи вивчав ти особисто ситуацію на Сходу України перед тим, як «Волинь» їхала до Запоріжжя? Це недалеко до зони бойових дій…

- Ох, це дуже важке запитання. Взагалі, те, що стосується війни в Україні, дуже болісно усвідомлювати. Важко збагнути, чому в 21 столітті люди нападають і вбивають собі подібних. Про те, де ми гратимемо, я не задумувався. Оскільки матч відбувається, отже, гарантії безпеки існують. Просто хочеться, щоб всі команди нашого чемпіонату грали в себе вдома і Україна була в безпеці.