Гравці «Дніпра» в чорних футболках вшанували пам`ять бійця батальйону «Азов». ФОТО

Футбол України 1 Вересня, 14:23 2346
Гравці «Дніпра» в чорних футболках вшанували пам`ять бійця батальйону «Азов». ФОТО   | 19-27
Гравці «Дніпра» перед матчем чемпіонату України з «Ворсклою» віддали данину пам'яті Олександру Дерзкому на прізвисько «Абдул», який був затятим шанувальником команди і в ці дні загинув в зоні АТО на Сході країни.

Гравці «Дніпра» перед матчем чемпіонату України з «Ворсклою» віддали данину пам'яті Олександру Дерзкому на прізвисько «Абдул», який був затятим шанувальником команди і в ці дні загинув в зоні АТО на Сході країни, інформує xsport.ua.