Гравці «Дніпра» перед матчем чемпіонату України з «Ворсклою» віддали данину пам'яті Олександру Дерзкому на прізвисько «Абдул», який був затятим шанувальником команди і в ці дні загинув в зоні АТО на Сході країни, інформує xsport.ua.




Гравці «Дніпра» перед матчем чемпіонату України з «Ворсклою» віддали данину пам'яті Олександру Дерзкому на прізвисько «Абдул», який був затятим шанувальником команди і в ці дні загинув в зоні АТО на Сході країни, інформує xsport.ua.



