Капітан збірної України поділився з Xsport своїми очікуваннями від майбутніх матчів з Молдовою та Словаччиною.
«Такі зустрічі з уболівальниками мене дуже радують, мені дуже приємно приділяти увагу нашим уболівальникам - заявив Анатолій. - У моєму дитинстві можливості так поспілкуватися з кумирами не було. У школі я дуже любив алгебру. Я будь-які завдання вирішував дуже легко і дуже швидко. Математика допомагає мені і в футболі, адже рішення потрібно приймати дуже швидко. Також твої дії на полі повинні бути логічні. Ну і звичайно, потрібно приймати рішення дуже швидко, коли ти знаходишся в грі, так і в математиці, хто швидко виконав рівняння, той отримав хорошу оцінку.
Що стосується поєдинків з Молдовою та Словаччиною, то незважаючи на ті проблеми, які у нас є, а це і травмовані гравці, і в цілому ситуація в країні, але ми зі свого боку будемо виходити і відстоювати честь країни на футбольному полі. Всі ми хочемо перемогти в цих матчах, щоб доставити радість нашим уболівальникам. Суперника по першому відбірного матчу до ЧЄ ми досконально ще не вивчили, але вже зараз можу сказати, що Словаччина - це непроста команда, але перший відбірковий матч, причому домашній, для нас дуже важливий. Для того щоб вийти на чемпіонат Європи, нам необхідної починати кваліфікацію з перемоги. Через ситуацію між Росією і Україною, особисто у мене немає ніяких проблем в «Зеніті»: мене всі поважають, ставляться до мене з повагою, і я відповідаю тим же. У мене завдання одне - працювати на благо футболу».