Олександр Нойок в інтерв'ю 1927.com.ua оцінив майбутніх суперників молодіжної збірної України та розповів про свою травму.
- Як настрій в команді перед відповідальними матчами?
- Гарний. Давно не бачились, настрій – бойовий. Хочемо перемогти та пройти далі.
- На вашу думку, хто із майбутніх суперників принесе найбільше проблем збірній Україні?
- Це все покаже футбольне поле. Наше завдання – виходити та налаштовуватись на перемогу. А там, як буде.
- В минулому матчі проти Ліхтенштейну, перемога далась з великим трудом. Ви, напевно, розбирали минулу гру. Яка була причина такої тяжкої перемоги і чи не буде таких проблем у майбутньому матчі?
- Сподіваюсь, що ні. Матч, звичайно, розбирали. Там була недооцінка суперника. Гадаю, на цей раз такого не буде.
- Нажаль, не все залежить від збірної України. Також, багато чого залежить від того, як зіграє збірна Хорватії. Чи буде наша збірна озиратись на результати хорватів?
- Ні. Наше завдання виграти свої ігри, а там, навіть, якщо буде друге місце – проходимо далі
- Наразі ви не тренуєтесь. Що з вами?
- У мене травма голіностопа. Отримав вчора під час матчу.
- Наскільки серйозна травма та які строки повернення до складу?
- Ще не знаю. Про це лікар повідомить ввечері.
- Як відчуваєте, наскільки серйозна травма?
- Відчуваю, що травма серйозна.
- Тобто, ні «Металургу», ні збірній, у найближчих матчах, ви не допоможете?
- На жаль, ні.
- Чи допоможе виліт із Кубка України сконцентруватись команді на чемпіонаті України заради того аби зайняти якомога вище місце?
- Будемо на це сподіватися.
- Які завдання перед вами ставляться?
- Потрапляння в єврокубки.
- Після завершення вашого орендного договору хочете залишитись в донецькому «Металургу» або повернутись в «Металіст»?
- Я про це ще не думав. У мене є команда, в розпорядженні котрої я знаходжусь. Я хочу гідно захищати кольори цього клубу.
Розмовляли Олександр Ушаков та Тарас Панченко