Ескобар з «Далласом» поступився «Чикаго»

Динамо Київ 2 Вересня, 08:02 516
Ескобар з «Далласом» поступився «Чикаго»  | 19-27
У 26-му турі МЛС ФК «Даллас» мінімально поступився на виїзді «Чикаго Файр».

16,824 глядачів стали свідками єдиного в матчі голу, який на 83-й хвилині матчу у сітку воріт Фернандеса відправив Эрншоу.

Орендований динамівець Андрес Ескобар (на фото крайній ліворуч) вийшов у стартовому складі і був у грі 76 хвилин після чого поступився своїм місцем на полі Тейшейрі.

Наступний матч підопічні Парехи, що йдуть у своїй західнїй конференції на четвертому місці проведуть 7 вересня на виїзді проти «Реала» (Солт-Лейк).