Дмитро Рижук та Дієго Суарес дозаявлені за «Динамо-2»

Динамо Київ 2 Вересня, 08:22 743
Дмитро Рижук та Дієго Суарес дозаявлені за «Динамо-2»  | 19-27
В останні дні трансферного вікна двома гравцями поповнилася заявка «Динамо-2» в першій лізі чемпіонату України.

Команду Олександра Хацкевича посилили досвідчені гравці – захисник Дмитро Рижук та півзахисник Дієго Суарес. Можливості обох футболістів прекрасно відомі тренерському штабу.

Дмитро Рижук – вихованець клубної ДЮФШ, в останні шість сезонів виступав у молодіжній першості та в першій лізі за «Динамо».

Дієго Суарес також останні п'ять сезонів грав за «Динамо-2» в першій лізі, а останні півроку провів на правах оренди в болівійському клубі «Блумінг».