Іван Ордець: «Потрібно виграти, показати хороший футбол і порадувати глядачів»

Динамо Київ 2 Вересня, 09:20 758
Іван Ордець: «Потрібно виграти, показати хороший футбол і порадувати глядачів»  | 19-27
Захисник «Шахтаря» Іван Ордець, напередодні товариського матчу зі збірною Молдови, розповів про очікування від поєдинку.

«Дуже приємно, що викликали. Потрібно доводити, тренуватися і демонструвати хорошу гру, щоб прогресувати. У принципі, з багатьма хлопцями був знайомий. Деякі тільки вчора приїхали в збірну, бо перебували в розташуванні своїх клубів.

Після дебютного матчу в футболці національної команди емоції були не просто позитивні, а, напевно, найприємніші! Перша гра, та ще й гол оформив... Родичі та друзі дзвонили з поздоровленнями, надсилали СМС. Так що емоції тоді переповнювали. Думаю про те, що потрібно працювати і прогресувати надалі. Щоб приносити користь збірній і по можливості забивати ще.

Такі матчі, як з Молдовою є необхідними. Після них буде офіційний поєдинок. Тому через контрольні ігри обов'язково потрібно проходити, щоб в кваліфікації було легше. Це буде як іспит перед офіційною зустріччю. Обидва матчі граємо в Києві, на «Олімпійському». І чекаємо на матчі підтримки наших уболівальників. Потрібно виграти, показати хороший футбол і порадувати глядачів», - цитує Івана прес-служба «Шахтаря».