Повідомляється, «Динамо» просить перенести гру з «Зорею» з 14-го на 13-е з тієї причини, що саме в цей день будуть грати інші представники України в Лізі Європи - «Дніпро» і «Металіст».
Позицію луганчан висвітив генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов:
«Попередньо нам сказали, що матч відбудеться 14-го числа. А тепер почалися якісь рухи, щоб грати 13-го. Але у нас багато гравців молодіжної збірної, які виступають в основному складі, а не в дублі. На них останнім часом випало велике навантаження, і зрозуміло, що тренер хоче грати в неділю.
Коли ми зверталися до Прем'єр-ліги з проханням перенести на день матч проти «Волині», нам сказали домовлятися з лучанами, а вони нам відмовили. Тоді волі у Прем'єр-ліги не виявилося, а тепер, коли справа торкнулася «Динамо» Київ, вона раптом прорізалася. Наша позиція - грати в неділю. Аж до того, що ми не вийдемо на матч», - сказав Рафаїлов в ефірі телеканалу «Футбол 1».