Леонід Буряк: «Без іноземців наші гранди будуть виглядати сумно»

Динамо Київ 2 Вересня, 16:36 675
Леонід Буряк: «Без іноземців наші гранди будуть виглядати сумно»    | 19-27
Екс-тренер київського «Динамо» Леонід Буряк розповів про найгучніші трансфери Європи і про покупки легіонерів в чемпіонаті України.

- Зараз великий футбол перетворився на серйозний бізнес-проект. Тому складно оцінювати гравців, адже покупку деяких можна взагалі частково відбити продажем футболок. Що ж стосується ігрових якостей, то якщо ставиться завдання виграти, наприклад, національний чемпіонат або Лігу чемпіонів, то без таких, як той же Суарес, складно. Тому на його витівки і готові закривати очі. Родрігес справив приємне враження на ЧС, але рано говорити, що він гравець основного складу «Реала». А у перспективі він футболіст з великим майбутнім.

Якщо говорити про ситуацію в Україні, то й раніше запросити хорошого легіонера було складно. Нехай навіть такі гроші вони ніде більше не будуть отримувати. Тому ті, хто залишився, готові навіть на війну очі закрити. Хоча ті ж новини про обстріл бази «Шахтаря» можуть змусити змінити думку.

Потрібно визнати, що без іноземців наші гранди будуть виглядати сумно. Про вихід з групи ЛЧ чи ЛЄ можна і не мріяти. Але є і позитивні моменти. Добре, що з'явився шанс у молоді, яка вже отримала виклик в збірну України, - наводять слова Буряка «Вести».