Команда Миколи Павлова не може тренуватися в рідному місті, повідомляє Tribuna з посиланням на газету «Команду».
Представники маріупольського клубу планують перевезти команду в район Дніпропетровська. Планується, що азовці гратимуть на стадіоні «Метеор».
Нагадаємо, раніше ряд клубів Прем'єр-ліги відмовлялись їхати в Маріуполь на матчі проти «Іллічівця». Також повідомлялося, що жителі Маріуполя готові живим щитом відбити атаку російських військ.