Російський ОМОН побив безногого фаната. ВІДЕО

Світовий футбол 2 Вересня, 17:17 1369
Російський ОМОН побив безногого фаната. ВІДЕО    | 19-27
Інцидент стався під час матчу 1/32 Кубка Росії між новосибірською «Сибір’ю» та томською «Том’ю».

Даний епізод не залишився поза увагою керівників «Томі».

Наприклад, прес-аташе клубу розповів:

«Перший інцидент стався, коли« Томь» зрівняла рахунок, - розповідає прес-аташе «Томі» Олег Ігрушкін. - На гостьовій трибуні запалили фаєр, поліція увійшла в сектор і почала «висмикувати» наших уболівальників. При цьому, ще на передматчевій нараді, делегат зустрічі нагадав представнику правоохоронних органів про те, що в сектор входити не треба, щоб не провокувати бійки.

Поліцейські вчинили інакше, в результаті сталась відповідна реакція ... На якомусь етапі ситуація була нормалізована. Однак після другого гола «Томі» запалюється ще один фаєр і історія повторюється. В сектор вже увійшов агресивно налаштований ОМОН.

Якраз на вході в сектор сидів наш вболівальник-інвалід. У нього немає ніг! У нас є відеокадри, на яких чітко видно, як його б'ють лежачого ... Наскільки я знаю, ця людина відвідує всі домашні матчі клубу і скористався можливістю з'їздити на гостьовий поєдинок. Після гри ми з ним спілкувалися, його багато разів ударили по голові, у нього багато шишок від кийків. Ви розумієте, він уже лежить, а його «вбивають»!»- розповів Ігрушкін.

На даний час, якоїсь реакції від РФПЛ не було. Та і чи слід її чекати? В Росії побиття інваліда, який мирно собі дивився футбол – це злочин? Звісно ні.

Нагадаємо, пару днів тому, під час змагань з дзюдо, дівчинка на інвалідному візку хотіла під’їхати та привітати президента росії володимира путіна. Але це не дозволили їй зроби його охоронці, які, вп’ятьох, відволікли дівчинку від тіла №1.