Як повідомляє l'equipe, фанати вимагають повернути їм витрачені гроші на придбання абонементів, так як відчувають себе обдуреними. Все літо їх вводили в оману плакати із зображенням форвардів, а також гасла про майбутні успіхи.
Схожа ситуація виникла влітку 2012 року, коли «Мілан» продав в «ПСЖ» Златна Ібрагімовича і Тіагу Сілву. Тоді також шанувальники «россонері» зажадали повернути їм витрачені на абонементи гроші.
Нагадаємо, що Фалькао на правах річної оренди перебрався в «Манчестер Юнайтед», а Родрігес був куплений «Реалом» за рекордні для «Монако» 80 мільйонів євро.
Вболівальники «Монако» вимагають повернути гроші за абонементи
Вболівальники «Монако» написали листа на адресу керівництва клубу з князівства, в якому висловили своє невдоволення відходом нападників Хамеса Родрігеса і Радамеля Фалькао.