У ньому взяли участь 23 команди з Києва, Західної України, Угорщини та словацького Прешова, в тому числі і київське «Динамо», яке було представлено командою під керівництвом Сергія Величка.
На груповій стадії юні динамівці обіграли всіх своїх суперників, а у фінальному поєдинку зустрілися з господарями - ужгородською «Говерлою». Основний час матчу закінчився внічию 0:0, а по пенальті сильнішою виявилася наша команда, яка і стала володарем Кубка Карпат. Детальніше про виступ своїх підопічних розповів їх наставник Сергій Величко (на фото):
- Цей турнір був етапом нашої підготовки до сезону. У нас був збір в Поляні протягом 10-ти днів, а потім приїхали на турнір. На жаль, я не міг розраховувати на багатьох провідних гравців через травми і хвороби, але тим ні менш, команда, підсилена гравцями другого складу, виконала своє завдання і посіла перше місце. Ми отримали величезний ігровий досвід і добре підготувалися через ігри. Поставлені завдання команда виконувала, хлопці старалися добре грати. За великим рахунком, я залишився задоволений, правда, є певні нюанси, будемо над ними працювати.
Відзначимо, що за підсумками турніру кращим бомбардиром команди став Артем Грохольський, а кращим воротарем визнали Артема Костюка