Андрій П`ятов: «Шовковський - мій кумир з дитячих років!»

Динамо Київ 3 Вересня, 09:40 2065
Андрій П`ятов: «Шовковський - мій кумир з дитячих років!»  | 19-27
Воротар донецького «Шахтаря» і збірної України Андрій П'ятов прокоментував нещодавнє висловлювання голкіпера київського «Динамо» Олександра Шовковського про те, що він не виключає свого повернення до лав національної команди.

Воротар донецького «Шахтаря» і збірної України Андрій П'ятов прокоментував нещодавнє висловлювання голкіпера київського «Динамо» Олександра Шовковського про те, що він не виключає свого повернення до лав національної команди.

«Що стосується самого натяку Шовковського про те, що він готовий повернутися в збірну України, то, мені здається, за нього говорить його стабільна гра, і якщо він впевнений у своїх силах, то чому б і ні? Конкуренція з таким виконавцем піде на користь будь-якому воротарю збірної.

Можу сказати, що перебування в національній команді з голкіпером «Динамо» - це був великий досвід. Коли я вперше потрапив до збірної, приїхавши туди з «молодіжки» на ЧС-2006 в Німеччині, то спочатку навіть соромився підходити до Шовковського. Це був мій кумир! Будучи 14-річним пацаном, я дивився по телевізору, як він блискуче виступає в Лізі чемпіонів, а тут опинився з ним в одній команді...

Втім, спочатку ми разом практично не тренувалися, оскільки на чемпіонаті світу у нас був різний графік роботи - Саша знаходився в групі тих виконавців, які грали і відновлювалися, а ми проводили заняття окремо. Це вже потім мені пощастило працювати з ним в одній групі, і я у нього багато чому навчився», - цитує П'ятова dynamo.kiev.ua, посилаючись на видання «КОМАНДА».