Станіслав Намашко: «З Україною завжди приємно грати, але складно»

Динамо Київ 3 Вересня, 10:52 763
Станіслав Намашко: «З Україною завжди приємно грати, але складно»  | 19-27
Голкіпер збірної Молдови Станіслав Намашко дав свій коментар напередодні зустрічі зі збірною України.

«Нам дуже приємно, що буде ця гра, тому що Україна - суперник дуже хорошого рівня, з нею завжди приємно грати. Ми один одного вже десь знаємо - слабкі, сильні сторони, тому не сказав би, що нам буде легко, навпаки - напевно, навіть складніше», - сказав Намашко у ефірі телеканалу «Футбол 1».