Півзахисник одеського «Чорноморця» Кирило Ковальчук, якого було вперше викликано до лав національної збірної України, розповів про емоції, пов'язані з перебуванням в розташуванні головної команди країни, і про сьогоднішній товариський матч з Молдовою.
«Я сам два з половиною роки грав в Молдові за «Зімбру». Для мене Молдова - НЕ чужа країна. Крім того, «Чорноморець» часто проводить спаринги з молдовськими клубами. Але клуби - це одне, а збірна - зовсім інше. У національній команді Молдови більшість футболістів представляють російські клуби, з місцевого чемпіонату там не дуже багато виконавців.
Матч у середу очікується дуже складний. Прекрасно пам'ятаю, як ми втратили очки в попередньому відбірковому циклі в Кишиневі. Дуже складна гра була і в Одесі на стадіоні «Чорноморець».
Що стосується моїх перших вражень від перебування в нашій команді, то вони - найпозитивніші. Відразу видно, що в колективі чудовий мікроклімат. Я переконався, що збірна - це свого роду родина. Проблем з адаптацією немає. Практично з усіма хлопцями я добре знайомий, адже виступаємо разом в одному чемпіонаті.
Що запам'яталося найбільше із спілкування з головним тренером? Він сказав: «На вас, новачків, велика надія, і все в ваших руках». Михайло Іванович дає багато порад безпосередньо під час тренувань - потрібно тільки уважно слухати», - наводить слова Ковальчука dynamo.kiev.ua, посилаючись на видання «КОМАНДА».