УЄФА оштрафував шотландський «Селтік» за те, що під час виїзного матчу чемпіонату Шотландії з «Сент-Джонстоном» (3:0) вболівальники команди з Глазго вивісили на своїй трибуні прапор Палестини.
Розмір штрафу склав 15,9 тис. фунтів стерлінгів. Також покараний і «Сент-Джонстон» за допущене порушення з боку фанатів гостей - клуб не дорахується 14,3 тис. фунтів.

В одному з останніх домашніх матчів пітерського «Зеніта» на трибунах був вивішений прапор Новороссії, але УЄФА жодним чином не відреагував на цю подію.
