Чемпіонат України U-19. Група А. 3-й тур. «Динамо» - «Волинь» - 5:0

Динамо Київ 3 Вересня, 19:36 1190
Чемпіонат України U-19. Група А. 3-й тур. «Динамо» - «Волинь» - 5:0  | 19-27
У третьому турі групи A юнацького чемпіонату України U-19 київське «Динамо» з рахунком 5:0 розгромило луцьку «Волинь».

По два м’ячі забили Нечай (на фото) і Щебетун, ще один гол на рахунку Приймака.

Подробиці матчу очікуйте на нашому сайті пізніше.