Суперник «Динамо» орендував трьох гравців

Світовий футбол 3 Вересня, 19:41 593
Суперник «Динамо» орендував трьох гравців    | 19-27
Другий суперник київського «Динамо» у Лізі Європи бухарестський «Стяуа», матч з яким «біло-сині» проведуть вдома 2 жовтня, орендував відразу трьох гравців.

Ними стали захисник Пауль Папп з італійської «Верони», півзахисник Олександру Бурчеану (турецький «Трабзонспор») та нападник Рауль Русеску (іспанська «Севілья»).

Всі вони були презентовані, як повноправні гравці «армійців» у сезоні-2014/15.

Бурчеану, правда вже отримав травму і пропустить найближчий ігровий місяць.