Після товариського матчу зі збірною України (1-0) головний тренер збірної Молдови Іон Карас відповів на запитання журналістів.
- По-перше, хочу подякувати Федерації футболу України за запрошення зіграти цей контрольний матч. Хороші умови нам надали. Нам, в принципі, такий суперник дуже до речі перед наступною грою.
Перемога збірної України заслужена - територіальна перевага і багато моментів мали. Я знаю, що у вас в складі теж був відсутній ряд основних гравців. У нас теж в середній лінії був відсутній гравець, що в якійсь мірі позначилося на грі, тому що перестановки, зроблені нами, були не такі плідні. Хотілося краще контролювати м'яч, це можна було зробити, але, на жаль, десь в цьому компоненті ми поступалися.
Ми відразу зараз в аеропорт, відлітаємо додому, і почнемо готуватися до старту відбіркового турніру.
Я хотів би побажати збірної України вдалого старту і, щоб вони виконали свої поставлені завдання.
- З чим була пов'язана заміна воротаря?
- Воротар непогано відстояв, в деяких ситуаціях дійсно виручив, ми просто дали і другому воротареві зіграти в цьому матчі.
- Після пропущеного м'яча команда не біжить, і у них немає бажання відіграватися. З чим це пов'язано?
- Складно нам сьогодні приходилося, тому що у гравців різний рівень готовності. Деякі гравці провели за десять днів 3-4 гри, інші були без ігрової практики, це видно було, не набрали кондицій. Ця різна фізична підготовка гравців і позначилася, особливо наприкінці. Хоча обіграти таку команду, як збірна України - це не так легко.
Я хотів би побажати вам всього найкращого. Щоб на вашій землі якнайшвидше запанував мир. Щоб ви раділи життю. Тому що те, що відбувається на Сході України - це, звичайно дуже трагічно. Але я вірю, що все буде у вас добре.