В'ячеслав Шевчук підвів короткий підсумок матчу зі збірною Молдовою:
- Що дав спаринг з Молдовою збірній Україні?
- Добре, що нарешті зібрались, провели цей матч, давно не бачили один одного, потрібно було налагодити старі зв'язки. Добре, що зіграли цей поєдинок, вважаю, що непогано його провели.
- Прокоментуйте результат матчу...
- Я вважаю, що результат матчу - це не показник того, що відбувалося на полі тому, що ми створили достатню кількість гольових моментів, які повинні були реалізовувати.
- Сьогодні 5 гравців захисту, разом із голкіпером, представляли Шахтар. Це плюс, що є така зігранність?
- Так, це добре, що ми граємо в одному клубі, але все одно, у нас присутній якісний взаємозв'язок з усіма футболістами.