12,000 глядачів на НСК «Олімпійський» стали свідками єдиного голу в матчі, який у сітку воріт гостей відправив на 63-й хвилині динамівець Роман Безус (див.ВІДЕО). Він увійшов в гру, як і Євген Макаренко після перерви. У стартовому складі команди Михайла Фоменка «біло-синіх» представили Олег Гусєв і Андрій Ярмоленко.



Гол Безуса:
Огляд матчу: