Екс-голкіпер «Севастополя» розповів про причини розвалу кримського клубу, своє майбутнє і ставлення до подій на півострові.
«Зараз почав тренуватися з київським «Арсеналом». Спасибі тренеру воротарів, головному тренеру і президенту клубу. Незважаючи на аматорський статус команди,» Арсенал «дуже серйозно готується до ігор», - цитує Костянтина Махновського matchday.ua.
«Шкода, що все так сталося з «Севастополем». Коли почалися історії з референдумом, ми не розуміли чим все це закінчиться. По ТБ показували одне, а в місті було все спокійно. Потім ці прапори Росії з'явилися. Відпочивати до Криму не поїду, поки там знов не буде українського прапора. Я за єдину Україну! А взагалі, проблеми в клубі почалися задовго до політичних подій. В «Севастополі» все було ідеально за Олега Кононова, адже він займався не тільки тренерською роботою, а й адміністративної. Були і зарплати вчасно, і клуб нормально функціонував. Як тільки він пішов і керувати клубом почав пан Красильников, відразу все посипалося. Людина, з якою не тільки у мене не склалося, але і у половини команди. Він розуміє, про що говорю, не один я так вважаю», - додав екс-воротар севастопольської команди.