Блохін отримає гроші, але менше, ніж вимагає

Динамо Київ 5 Вересня, 09:37 877
Блохін отримає гроші, але менше, ніж вимагає  | 19-27
У Будинку футболу відбулося перше засідання палати суперечок по справі Олега Блохіна, який вимагає від «Динамо» за своє весняне звільнення, за даними ЗМІ, 3,6 млн доларів.

У Будинку футболу відбулося перше засідання палати суперечок по справі Олега Блохіна, який вимагає від «Динамо» за своє весняне звільнення, за даними «Сегодня», 3,6 млн доларів.

Члени палати не стали влаштовувати перекресні опитування та заслухали кожну зі сторін окремо. Київський клуб представляв гендир Резо Чохонелідзе, власною персоною був Блохін. Коли вони перетнулися в коридорі, Резо посміхнувся Блохіну, який злегка зніяковів, і сказав тому, що він не правий. У екс-коуча «біло-синіх», звичайно, інша думка.

Як нам відомо, на засіданні Чохонелідзе відстоював обгрунтованість відставки за допомогою наступних аргументів. Мовляв, тренеру купили новачків на десятки мільйонів євро, а який результат? 4-е місце в чемпіонаті. Крім того, йшлося про те, що екс-керманич пропустив ряд тренувань, посилаючись, наприклад, на медпроцедури. За нього в таких випадках керував процесом Ребров, якого гравці і сприймали як головного. Блохін, в свою чергу, напирає на інший момент. У контракті не було прописано, що він повинен дати результат, там говорилося, що коуч «зобов'язаний докладати для цього всіх зусиль». А він докладав. Не вийшло - що ж, буває.

«І «Динамо», і Олегу Володимировичу заборонили давати коментарі», - сказав юрист Блохіна Ілля Скоропашкін. За нашими даними, слухання поновиться в найближчі тижні. «Швидше за все, закінчиться все консенсусом, - передрікає джерело. - Блохін отримає гроші, але, звичайно, менше, ніж вимагає».