УЄФА дискваліфікував домашній стадіон «Стяуа», повідомляє «СЕ».
Дисциплінарний комітет УЄФА дискваліфікував домашній стадіон «Стяуа» на одну гру Ліги Європи за расистську поведінку вболівальників. Інцидент стався під час матчу раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Лудогорця» (0:1). Клуб виплатить штраф у 50 тисяч євро і ще 14,5 тисячі євро за використання та кидання фаєрів на поле.