"Ми граємо на виїзді, нам буде важко. У Києві складно грати. Сьогодні у нас була перша гра після довгої перерви. Я сподіваюся, наша гра в Україні буде краще, ніж з Мальтою», - сказав Губочан в бесіді з кореспондентом каналу «Футбол 1», повідомляє «Террикон».
Томаш Губочан: «Сподіваюсь, проти України зіграємо краще, ніж проти Мальти»
Захисник збірної Словаччини Томаш Губочан поділився враженнями про матч з мальтійцями і розповів про свої очікування перед матчем з командою України.