Головний тренер «Говерли» В'ячеслав Грозний - про надскладну ситуацію усередині Маріуполя після відкритої воєнної агресії РФ.
«Ви ж бо подивіться, що робиться в Маріуполі! Містяни готуються до оборони, риють траншеї. Я би дуже хотів зіграти в Маріуполі, та щоби команда Павлова тренувалася й усі домашні матчі приймала в себе вдома. Ці виродки, терористи, не дають нам спокійно жити, розвиватися. Сподіваюся, що війна скоро скінчиться, і в Україні настане мир», - новидить слова Грозного «Український футбол».