Ігор Суркіс: «Готовий у будь-який час обійняти Блохіна і випити з ним по чарці»

Динамо Київ 6 Вересня, 10:52 1056
Ігор Суркіс: «Готовий у будь-який час обійняти Блохіна і випити з ним по чарці»    | 19-27
Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував відклик Олегом Блохіним своїх фінансових претензій до клубу.

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс для каналу «Футбол 1» розповів про своє ставлення до екс-тренера «біло-синіх» Олега Блохіна та запевнив, що Олег Володимирович може повернутися в «Динамо».

«Не сумнівався, що все буде тихо, мирно і спокійно. Знаєте, жодним чином навіть не хвилювався з цього приводу. Я розумів, що все це - емоції і амбіції. Слава Богу, що у Олега Володимировича був час подумати, не слухати своїх юристів. Він прийняв таке рішення.

Все одно Блохін залишається одним з найлегендарніших в історії київського клубу «Динамо» - як футболіст. На жаль, як тренеру йому не вдалося довести.

Якщо потрібно, я з Олегом Володимировичем в будь-який час готовий зустрітися, обнятися і по чарці випити. Знаю, що він сьогодні був в клубі, збирався з ним зустрітися, але коли я приїхав, він вже поїхав. Немає жодних проблем. Ми з ним обов'язково зустрінемося наступного тижня,.

Чи може Блохін повернутися в «Динамо»? Якщо ви маєте на увазі як головний тренер, то ні. А в якісь іншій якості - всяке можливо в цьому житті. Чому ж ні? Ніколи не говори «ніколи». Але ми це не обговорювали - поки вакансій немає. Для нас було важливо вирішити це непорозуміння.

Буває, людина неправильно розуміє ситуацію, помиляється. Все вирішено, немає ніякого конфлікту. Я людина компромісів. Якби люди вміли знаходити компроміс, то у нас на сьогоднішній день, може, і війни б в країні не було».