Джермейн Ленс: «Якщо Путін розпочне справжню війну, то я піду з «Динамо» і більше не повернуся»

Динамо Київ 6 Вересня, 12:12 1420
Джермейн Ленс: «Якщо Путін розпочне справжню війну, то я піду з «Динамо» і більше не повернуся»   | 19-27
Голландський півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс - про реальну загрозу війни на території України.

«На жаль, мені зараз вибирати не доводиться. Але, якби я знав заздалегідь про те, що трапиться в Україні, не думаю, що перейшов би в «Динамо», - заявив Ленс у інтерв'ю виданню De Telegraaf.

Якби це було так просто піти з «Динамо»... На мене тут дуже розраховують в клубі, в мене вірять, тому і не відпустили. Адже я сам, абсолютно усвідомлено підписав контракт в Києві. Хоча за рік дуже багато чого змінилося.

Зрозуміло, що ситуація в країні зараз не ідеальна для того, щоб грати в футбол. Президент Росії Володимир Путін заявив, що при бажанні він може захопити Київ за два тижні. Ця заява побічно стосується і мене. Цікаво, чи є в цій заяві хоч частка правди? Але якщо мій агент Йерун Хугеверф передасть мені, що у ФІФА і УЄФА визнають, що знаходитись на території України небезпечно для життя, то я піду з «Динамо» і більше не повернуся», - відзначив Джермейн Ленс.