Суперник «Динамо» підписав талановитого півзахисника

Динамо Київ 6 Вересня, 16:12 668
Суперник «Динамо» підписав талановитого півзахисника    | 19-27
Данський «Ольборг», якому належить поборотися за вихід з групи Ліги Європи з київським «Динамо», продовжив контракт з молодим півзахисником Андреасом Бруном.

Про це повідомляє «Террикон».

Нова угода з талановитим 20-річним хавбеком розраховане на два з половиною роки - до 31 грудня 2016 року. Додамо, що за основну команду «Ольборга» футболіст провів 10 офіційних матчів.