Інкум перейшов до МЛС

Футбол України 6 Вересня, 16:49 784
Інкум перейшов до МЛС   | 19-27
Тепер вже колишній захисник дніпропетровського «​​Дніпра» Самуель Інкум, став гравцем лідируючого в чемпіонаті США «Ді Сі Юнайтед».

Тепер вже колишній захисник дніпропетровського «​​Дніпра» Самуель Інкум, став гравцем лідируючого в чемпіонаті США «Ді Сі Юнайтед», пише MatchDay

Умови особистого контракту футболіста не розголошуються.

25-річний гравець збірної Гани (46 матчів, 1 гол) перейшов в клуб з Вашингтона на правах вільного агента.

Нагадаємо, що днями «Дніпро» і Інкум розірвали контракт за взаємною згодою сторін.