Тепер вже колишній захисник дніпропетровського «Дніпра» Самуель Інкум, став гравцем лідируючого в чемпіонаті США «Ді Сі Юнайтед», пише MatchDay
Умови особистого контракту футболіста не розголошуються.
25-річний гравець збірної Гани (46 матчів, 1 гол) перейшов в клуб з Вашингтона на правах вільного агента.
Нагадаємо, що днями «Дніпро» і Інкум розірвали контракт за взаємною згодою сторін.