П`ять динамівців допомогли Україні (U-19) перемогти Францію

Динамо Київ 6 Вересня, 18:08 957
П`ять динамівців допомогли Україні (U-19) перемогти Францію  | 19-27
У Сербії на престижному міжнародному турнірі імені Стевена Вілотіча збірна України (U-19) в стартовому поєдинку перемогла команду Франції - 2:1.

Зазначимо, що перший гол на цих змаганнях за нашу збірну забив на 11-й хвилині динамівець Артем Бесєдін.

Крім нього у стартовому складі з «біло-синіх» були представлені Вадим Солдатенко, Павло Лук'янчук, Данило Книш і Віктор Циганков.

У другому матчі підопічні Олександра Головка поміряються силами зі збірною Сербії.