«Ми спочатку планували провести контрольний поєдинок, адже пауза між офіційними матчами вийшла досить великою, а ігрові кондиції футболістів треба підтримувати.
На жаль, у свої збірні роз'їхалися майже всі гравці нашої основної обойми. Фактично в цьому матчі зуміли взяти участь лише шість гравців першої команди. В іншому наш склад був укомплектований молодими хлопцями.
Але, тим не менш, я залишився задоволений цим спарингом, він вийшов дуже хорошим. І не тільки з тієї причини, що хлопці отримали ігрову практику, а ще й тому, що я в черговий раз переконався, з яким завзяттям і бажанням працюють наші молоді футболісти. Ця гра підтвердила те, що я говорив неодноразово: у нас є резерв, на який можна буде розраховувати в майбутньому. За умови, звичайно, що хлопці продовжать працювати з такою віддачею», - сказав Ребров в ексклюзивному інтерв'ю «dynamo.kiev.ua».