Анатолій Дем`яненко: «Динамо» зобов`язане виходити з такої групи»

Динамо Київ 6 Вересня, 18:40 611
Анатолій Дем`яненко: «Динамо» зобов`язане виходити з такої групи»  | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» 1980-х років Анатолій Дем'яненко оцінив перспективи «біло-синіх» в груповому турнірі Ліги Європи.

Півзахисник київського «Динамо» 1980-х років Анатолій Дем'яненко оцінив перспективи «біло-синіх» в груповому турнірі Ліги Європи.

«З такої групи підопічні Сергія Реброва просто зобов'язані виходити. У минулому сезоні команда непоказно виступила в Лізі Європи, але, мені здається, що тоді у «Динамо» дуже багато чого не виходило.

Зараз в команді все налагодилося і, думаю, що у киян хороші шанси на успіх.

Тим не менш, розслаблятися не варто - кожен із суперників може зіпсувати нерви столичному колективу. Головне - правильним чином налаштуватися на кожну з шести ігор», - цитує Дем’яненка «СЕ».