U-19 зіграє за третє місце на турнірі Стевана Вілотіча

Динамо Київ 7 Вересня, 12:02 612
U-19 зіграє за третє місце на турнірі Стевана Вілотіча  | 19-27
Юнацька збірна України, складена з футболістів 1996 року народження, у другому матчі турніру Вілотіча поступилась господарям – команді Сербії.

Нагадаємо, що в першому матчі турніру підопічні Олександра Головка зустрічалися з командою Франції і в тій зустрічі виграла з рахунком 2:1. Долю ж матчу з командою Сербії також вирішив єдиний гол, який українці пропустили на 87-ій хвилині матчу.

Таким чином, збірна України зіграє в матчі за 3-тє місце. Її суперником в «малому» фіналі буде команда Угорщини.

Турнір Стевана Вілотича

Сербія U-19 – Україна U-19 – 1:0

Голи: Радончич (87)

Україна-U-19: Безрук, Осман, Матвієнко, Кірюханцев (Книш, 46), Арендарук (Борячук, 57), Вачиберадзе, Циганков, Коваленко, Беседін (Зубков, 68), Лук’янчук, Лучкевич.

Відзначимо, що у матчі збірної України U-19 проти Сербії прийняли участь четверо гравців київського «Динамо»: Віктор Циганков, Данило Книш, Артем Бєсєдін та Павло Лук’янчук.