Артем Федецький: «Ми що, схожі на переляканих?»

Динамо Київ 7 Вересня, 19:10 1262
Артем Федецький: «Ми що, схожі на переляканих?»   | 19-27
Захисник збірної України Артем Федецькій розповів про майбутніх суперників в інтерв’ю журналістам «Профутболу».

- Нам потрібно лякатись Словаччини?

- Ми що, схожі на переляканих? Абсолютно ні. Хороша добротна команда. Ми дивилися, там доволі непогані нападники. Звичайно, ведуча фігура Словаччини це – Хамшик. Я думаю, все буде залежати від нас, як ми дамо йому розігратися в середині. Якщо ми перекриємо, то в Словаччини буде мало шансів. Звичайно в них непогані і флангові гравці.