- Нам потрібно лякатись Словаччини?
- Ми що, схожі на переляканих? Абсолютно ні. Хороша добротна команда. Ми дивилися, там доволі непогані нападники. Звичайно, ведуча фігура Словаччини це – Хамшик. Я думаю, все буде залежати від нас, як ми дамо йому розігратися в середині. Якщо ми перекриємо, то в Словаччини буде мало шансів. Звичайно в них непогані і флангові гравці.