Півзахисник одеського «Чорноморця» Кирило Ковальчук в інтерв’ю програмі «Великий футбол» прокоментував підготовку національної збірної команди України до матчу проти Словаччини.
- Які ваші очікування перед завтрашньою грою проти Словаччини? Якщо ви опинитесь у стартовому складі, ви готові зіграти?
- Звичайно, готовий. Ми провели хороший тренувальний збір. Всі чудово розуміють важливість цього поєдинку для країни і для кожного гравця. Ми граємо вдома, тому налаштовані на важливу гру.
- Кирило, Віктор Леоненко висловив думку, що збірна України у матчі з Молдовою не викладалася на всі 100%. Як ви вважаєте, чи зіграла команда на повну?
- Ми створили багато моментів, шкода, що не вдалося їх реалізувати. Мали забивати ще 2-3 м’ячі.
- Кирило, ти маєш великий досвід виступів на міжнародній арені – зокрема, у складі «Чорноморця». Також ти є одним з найкращих опорних півзахисників у чемпіонаті України. Чи відчуваєш хвилювання перед завтрашньою грою?
- Хвилювання, звичайно, є, але я проаналізував свої помилки у матчі з Молдовою: можливо, зіграв десь на емоціях. У поєдинку проти Словаччини буде зовсім інша гра.
- Кирило, що означає втрата Анатолія Тимощука для команди? Наскільки він наразі важливий гравець як авторитет та лідер у роздягальні? Це болюча втрата для збірної?
- Анатолій – дійсно лідер команди на полі та у роздягальні. Звичайно, це велика втрата, але, думаю, що тренери знайдуть, ким його замінити, - розповів Ковальчук в ефірі каналу «Футбол 1».