Олексій Антонов: «Не приховую, що хочу грати за «Чорноморець»

Футбол України 8 Вересня, 06:38 961
Олексій Антонов: «Не приховую, що хочу грати за «Чорноморець»   | 19-27
Екс-нападник одеського «Чорноморця» розповів «Профутболу» про бажання повернутися в Україну.

«Мені морально поки дуже важко в Казахстані. Дуже сумую за Україною. Потрібен час…

Щодо «Чорноморця» можна говорити багато, але скажу головне: клуб досі не розрахувався зі мною за минулий сезон. Не розумію, як у такому становищі можна було пропонувати мені контракт?

Звісно, що душею я хотів залишатися з «Чорноморцем» та й досі хочу грати в Одесі. Там мені було дуже комфортно і там хороше ставлення від вболівальників, але я ж не хлопчик - мені потрібно думати про майбутнє сім'ї, дитини. Хоча, звісно, в майбутньому все можливо. Принаймні, я не приховую, що хочу грати за «Чорноморець».