Джермейн Ленс: «Поки у Києві все мирно, я буду грати за «Динамо»

Динамо Київ 8 Вересня, 08:05 716
Джермейн Ленс: «Поки у Києві все мирно, я буду грати за «Динамо»   | 19-27
Голландський нападник «біло-синіх» Джермейн Ленс розповів своїм співвітчизникам про ситуацію в нашій країні і свої плани.

«Я був у відпустці на Ібіці, коли дізнався, що був збитий літак з великою кількістю голландських громадян на території України. Зараз у Києві знову тихо. «Динамо» - це хороший клуб, який грає в тих умовах, в яких знаходиться. Моя дружина і дитина знаходяться в Нідерландах. Я підтримую з ними постійний зв'язок через скайп. Зі мною в Києві мій двоюрідний брат. В даний час мирна ситуація. Якщо вона погіршитися, то я залишаю за собою можливість виїхати. Але поки це не відбувається, я буду грати за київське «Динамо». Це моя робота і я прийняв таке рішення ще у минулому році», - наводить слова Джермейна Ленса офіційний сайт «Динамо», посилаючись на голландські ЗМІ.