Сидорчук: «Якщо питання стане ребром і настануть найважчі часи, то піду захищати Батьківщину»

Динамо Київ 8 Вересня, 11:07 2320
Сидорчук: «Якщо питання стане ребром і настануть найважчі часи, то піду захищати Батьківщину»    | 19-27
Війна на Сході України торкнулася сім'ї півзахисника київського «​​Динамо» Сергія Сидорчука.

Війна на Сході України торкнулася сім'ї півзахисника київського «​​Динамо» Сергія Сидорчука.

«Це всього лише в 200 кілометрах від мого рідного Запоріжжя, де живуть батьки, бабуся з дідусем. Чоловік моєї двоюрідної сестри зараз в зоні АТО. Ми купували йому бронежилети, каски, бо країна не забезпечила всім необхідним... У них дитині два з половиною роки! Страшно. Він воює, по три дні не виходить на зв'язок. Ці всі переживання, стреси... Страшно новини дивитися», - заявив Сидорчук.

«У Росії точно такі ж люди, як і ми. Знову ж, їм могли голову запорошити по ТБ. Пропаганда робить свою недобре діло. Я вважаю, люди скрізь нормальні. І їх більшість. Це все політика, рішення купки людей», - підкреслив футболіст.

«Кожна людина боїться війни. Але якщо питання стане ребром і настануть найважчі часи, то піду захищати Батьківщину. Якщо чесно, то до поточних подій я патріотом не був. Тепер же я розумію, що таке патріотизм. Знаєте, люди стали добрішими. Правду кажуть, що горе об'єднує», - наводить слова Сергія Сидорчука «Обозреватель» з посиланням на журнал «Футбол».