Форвард донецького «Шахтаря» прокоментував майбутню участь в єврокубках і військово-політичну обстановку в Україні.
«У Лізі чемпіонів у нас дуже збалансована група, але ми повинні зробити все, щоб пройти далі і добре виступити в турнірі».
«Я не боюся бути в Україні. Моя сім'я зі мною і підтримує мене. Клуб повністю підтримує мене, сім'ю і всіх гравців. Так що немає ніяких причин для занепокоєння», - цитує нападника shahta.org.