Луїс Адріану: «Я не боюся бути в Україні. Немає ніяких причин для занепокоєння»

Динамо Київ 8 Вересня, 14:51 717
Луїс Адріану: «Я не боюся бути в Україні. Немає ніяких причин для занепокоєння»    | 19-27
Форвард донецького «Шахтаря» прокоментував майбутню участь в єврокубках і військово-політичну обстановку в Україні.

Форвард донецького «Шахтаря» прокоментував майбутню участь в єврокубках і військово-політичну обстановку в Україні.

«У Лізі чемпіонів у нас дуже збалансована група, але ми повинні зробити все, щоб пройти далі і добре виступити в турнірі».

«Я не боюся бути в Україні. Моя сім'я зі мною і підтримує мене. Клуб повністю підтримує мене, сім'ю і всіх гравців. Так що немає ніяких причин для занепокоєння», - цитує нападника shahta.org.