Йозеф Блаттер: «Бойкот ЧС-2018, до якого закликають, не принесе нікому користі»

Світовий футбол 8 Вересня, 15:23 694
Йозеф Блаттер: «Бойкот ЧС-2018, до якого закликають, не принесе нікому користі»    | 19-27
Президент Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Йозеф Блаттер поділився думкою щодо можливого бойкоту ЧС-2018, а також прокоментував можливе використання відеоповторів у футболі.

Президент Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Йозеф Блаттер поділився думкою щодо можливого бойкоту ЧС-2018, а також прокоментував можливе використання відеоповторів у футболі.

Минулого тижня стало відомо, що нові санкції Євросоюзу стосовно Росії можуть торкнутися не тільки економіку і фінансовий сектор, але також сфери культури та спорту. У проекті пропонується, щоб країни-члени ЄС розглянули питання про призупинення членства Росії в ряді міжнародних спортивних організацій.

«Так, я чув про те, що звучать голоси про бойкот ЧС-2018 в Росії, але бойкот у спорті ніколи не приносив нікому ніякої користі. Давайте почекаємо розвитку геополітичної ситуації. Ми як і раніше працюємо з Росією, три тижні тому я був в Росії, регулярно отримую звіти про те, що там відбувається, - заявив Блаттер.

Система визначення гола працює, надалі ми можемо розглянути можливість звернення тренерів по час матчу для використання повторів на предмет правильності рішення арбітра. Це може бути 1-2 рази за гру, буде спеціальний монітор, за яким можна буде це подивитися.

Тренери зможуть оскаржити рішення, коли гра буде зупинена. Використовувати необхідно монітор телекомпанії, а не монітор іншого арбітра. Потім арбітр і тренер оцінять момент, і рефері може змінити своє рішення, як це робиться в тенісі, наприклад», - повідомляє rsport.ru.