Андрій Ярмоленко: «Сподіватимемось, що в наступних матчах будемо лише вигравати»

Динамо Київ 9 Вересня, 06:13 1020
Андрій Ярмоленко: «Сподіватимемось, що в наступних матчах будемо лише вигравати»  | 19-27
Після матчу зі словаками вінгер збірної України Андрія Ярмоленко в ефірі «Футбол 1» прокоментував гру своєї команди.

- Що сталося з командою в першому таймі? Далося взнаки хвилювання?

- Я не можу сказати, що вся справа в хвилюванні. У нас багато досвідчених хлопців, котрі пограли на високому рівні. Тому трохи ми самі винні. Дуже різко почали, і було видно, що команда задихнулася. З'явилися дуже великі розриви між лініями, а ми знали, що у словаків дуже хороші виконавці, і якщо вони отримають простір, то у нас будуть проблеми. Ми самі винні, адже не виконали те, що від нас вимагав головний тренер.

- Проте, знервованість була помітною…

- Невелика нервозність була. Все йде не за твоїм сценарієм, коли ти програєш. Такі моменти були у Зозулі та Степаненко, але коли м'яч «не йде у ворота», то й розпочинаєш нервувати. Грали тільки на перемогу, і хотілося порадувати уболівальників хорошою грою і трьома очками. На жаль, ми завжди так починаємо. Сподіватимемось, що в наступних матчах будемо лише вигравати.

- Як оцінюєте свою теперішню форму?

- Мені про це важко судити. Нехай це роблять тренери. Моя справа - виходити і віддаватися на полі на всі сто відсотків.