- Що сталося з командою в першому таймі? Далося взнаки хвилювання?
- Я не можу сказати, що вся справа в хвилюванні. У нас багато досвідчених хлопців, котрі пограли на високому рівні. Тому трохи ми самі винні. Дуже різко почали, і було видно, що команда задихнулася. З'явилися дуже великі розриви між лініями, а ми знали, що у словаків дуже хороші виконавці, і якщо вони отримають простір, то у нас будуть проблеми. Ми самі винні, адже не виконали те, що від нас вимагав головний тренер.
- Проте, знервованість була помітною…
- Невелика нервозність була. Все йде не за твоїм сценарієм, коли ти програєш. Такі моменти були у Зозулі та Степаненко, але коли м'яч «не йде у ворота», то й розпочинаєш нервувати. Грали тільки на перемогу, і хотілося порадувати уболівальників хорошою грою і трьома очками. На жаль, ми завжди так починаємо. Сподіватимемось, що в наступних матчах будемо лише вигравати.
- Як оцінюєте свою теперішню форму?
- Мені про це важко судити. Нехай це роблять тренери. Моя справа - виходити і віддаватися на полі на всі сто відсотків.