Михайло Фоменко: «Все зламав пропущений після грубої помилки м`яч»

Динамо Київ 9 Вересня, 06:24 790
Михайло Фоменко: «Все зламав пропущений після грубої помилки м`яч»   | 19-27
Після матчу зі збірною Словаччини тренер збірної України Михайло Фоменко в ефірі телеканалу «Футбол 1» прокоментував гру своїх підопічних.

- Чому команда так невиразно виглядала в першому таймі?

- Спочатку потрібно переглянути запис гри і переговорити, а потім вже відповісти на Ваше запитання. Можна сказати, що все зламав пропущений після грубої помилки м'яч.

- Що ви сказали гравцям в перерві, адже вже в другому таймі команда заграла по-іншому...

- Там нічого говорити не потрібно було. Вони вийшли і постаралися змінити хід гри, але не вийшло.

- Ви відчували, що не вистачає такого гравця, як Роман Безус?

- Ця заміна не виправдала наших сподівань. У нього було багато браку, Роман не ввійшов у гру.

- Сьогодні знову дала взнаки проблема з реалізацією?

- На це вплинути дуже складно. Створювати моменти значно простіше, ніж їх реалізувати.

- Вся боротьба для збірної ще попереду?

- Якщо команда виходить на якийсь рівень, то необхідно при цьому додавати й далі рухатися, а не й надалі «жити вчорашнім днем». Але у нас поки не виходить рухатися так, як хотілося б.

- Можливо, не вистачило травмованих гравців?

- А як ви самі вважаєте? Як можна грати без чотирьох футболістів основи? Особливо болючим була відсутність трьох, від яких дуже багато залежить завершення атак. Нам не вистачало швидкості. Суперник був швидшим.