- Чому команда так невиразно виглядала в першому таймі?
- Спочатку потрібно переглянути запис гри і переговорити, а потім вже відповісти на Ваше запитання. Можна сказати, що все зламав пропущений після грубої помилки м'яч.
- Що ви сказали гравцям в перерві, адже вже в другому таймі команда заграла по-іншому...
- Там нічого говорити не потрібно було. Вони вийшли і постаралися змінити хід гри, але не вийшло.
- Ви відчували, що не вистачає такого гравця, як Роман Безус?
- Ця заміна не виправдала наших сподівань. У нього було багато браку, Роман не ввійшов у гру.
- Сьогодні знову дала взнаки проблема з реалізацією?
- На це вплинути дуже складно. Створювати моменти значно простіше, ніж їх реалізувати.
- Вся боротьба для збірної ще попереду?
- Якщо команда виходить на якийсь рівень, то необхідно при цьому додавати й далі рухатися, а не й надалі «жити вчорашнім днем». Але у нас поки не виходить рухатися так, як хотілося б.
- Можливо, не вистачило травмованих гравців?
- А як ви самі вважаєте? Як можна грати без чотирьох футболістів основи? Особливо болючим була відсутність трьох, від яких дуже багато залежить завершення атак. Нам не вистачало швидкості. Суперник був швидшим.