Артем Федецький: «Суддя реагував на крики словаків і, можливо, десь їм «підсвистував»

Динамо Київ 9 Вересня, 08:25 955
Артем Федецький: «Суддя реагував на крики словаків і, можливо, десь їм «підсвистував»     | 19-27
Захисник «Дніпра» та збірної України Артем Федецький відповів на питання журналістів після поразки від словаків.

- Пропустили гол… Помилилися, звичайно. Можливо, десь нам трішки фарту не вистачило. Невпевнено почали відбіркову стадію, як завжди.

- Невже недостатньо 75-ти хвилин, щоб забити гол?

- Моменти є – це добре, але потрібно забивати. Так само і сьогодні, але чогось не вистачає. Хтось скаже, що майстерності, хтось – чогось іншого. Звичайно, хотіли виправитись і вдало стартувати у відбірковому циклі. Проте, попереду ще є матчі – будемо виправлятись.

- Що сказав Михайло Фоменко після матчу?

- Сказав, що добре грали, але після пропущеного м’яча, можливо, не вистачило майстерності. Були моменти і їх потрібно було реалізувати.

Суддя свистів надто часто, але не потрібно все на нього спирати, а розбиратись в собі. Ніхто «голову попелом не посипає», в нас є завдання і ми будемо його виконувати.

- Чи здивувала Словаччина?

- Абсолютно ні. Ми знали, що вони гратимуть від оборони. Їхня тактика спрацювала - забили м’яч і грали на контратаках.

- Ви, як захисник, можете сказати, хто в складі суперника був найнебезпечнішим?

- Мені, так збоку, на полі здалося, що ми весь час атакували… В словаків – Мак, напевно. Один випад – і гол. А так: Марек Хамшик. Центрова фігура в їхній команді, десь вів гру, чіплявся за м’яч. А так, словаки не здивували. Те, що ми не реалізували моменти – дуже неприємно.

- Михайло Фоменко сказав, що не вистачало швидкостей…

- Можливо… Ми непогано грали, проте, при завершенні «гальмували» атаку. Впевненіше потрібно було зіграти на завершальній стаді. Але ж П’ятов підключився і забив «чистий» м’яч. Чому суддя не зарахував вже й не варто говорити. Ми програли 1:0 – це результат, який маємо.

- Можливо, була установка персонально грати проти Хамшика?

- Хіба що при стандартах. А так, кожному гравцеві суперника потрібно приділяти належну увагу. Я думаю, хлопці робили все, щоб його нейтралізувати. Десь виходило, десь – ні. Це футбол.

- Ваше попередження було виправданим?

- Звичайно, на емоціях зіграв. Потрібно було трохи стриматись, але спочатку суддя не свистів. Це вже потім словаки почали кричати, а він реагував на їхні крики і десь, можливо, їм «підсвистував».

- Тобто, в деяких моментах він був необ’єктивним?

- Звичайно. Він збивав гру, свистів досить часто. Незрозумілі фоли нам ставив, а їм не ставив.

- Як Вам атмосферна на трибунах?

- Хочеться подякувати вболівальникам. Не очікували, що так багато прийде. Підтримка була хороша, шкода, що не порадували їх результатом.

- Поразка в першому турі – це трагедія?

- Ні, не потрібно робити трагедію. Це неприємно, але у нас ще все попереду, ще є багато матчів, тому будемо виправлятись. Будемо грати ще зі словаками на виїзді. Потрібно розібрати цей матч, момент помилки.

- Після першого туру хто є основним фаворитом в нашій групі?

- Звісно, що фаворитом є Іспанія, але це, всього-на-всього, перший матч. У всіх є шанси. Неприємно програвати будь-який матч, тим паче при своїх вболівальниках, але треба рухатись далі.