Україна програла свій перший матч у відборі до Євро-2016 - це факт. Програла справедливо - це не факт, але цілком логічне твердження. І гол П'ятова, який міг врятувати нас від такої неприємності, арбітром скасований був правильно. Про це стверджує експерт UA-Футбол по частині суддівства, екс-арбітр ФІФА Сергій Шебек.
«Коментар буде короткий і ясний: момент навіть немає чого обговорювати, тому що арбітр абсолютно правильно скасував гол. З боку П'ятова був напад на воротаря збірної Словаччини. Андрій банально штовхнув свого візаві і вже потім зіграв в м'яч. Це очевидне порушення правил, в якому суддя розібрався правильно.
Мене дивують коментарі колишніх гравців, особливо захисників, які з власного досвіду повинні знати, що таке напад на воротаря. Вони безпідставно говорять, що в тому моменті все було чисто. Але це не так», - відзначив Шебек.


