Перед матчем у Києві словакам оголосили про премії на Євровідбір. У разі перемоги над українцями підопічним Козака пообіцяли 100 тис. євро, над Люксембургом - 30 тис., над Іспанією - 150 тис. Правда, відразу - лише 50%, решта - після виходу в фінальну частину.
Як вдалося з'ясувати «Сегодня», українцям за стартовий матч кваліфікації було обіцяно солідніші бонуси, ніж словакам. Не допомогло... Нагадаємо, в попередньому відборі «синьо-жовтим» від титульного спонсора виплачували 100 тис. доларів за перемогу, 50 тис. - за нічию. За вихід на Чемпіонат світу отримали б ще 2 млн доларів. «Ця угода закінчилась, йдуть переговори про продовження. Але за перемогу в стартовій грі нашій збірної було обіцяно більше, ніж супернику», - сказав перед матчем зі словаками один з функціонерів ФФУ, так і не назвавши точну суму.
Його колега прояснив: «Була нарада у Конькова, суму затвердили і озвучили команді. В нинішніх реаліях ми не можемо зберігати цифри 2013-го. Скажімо, тоді за перемогу над поляками хлопцям, з урахуванням премій від спонсора, заплатили 510 тис доларів. Думаю, 300 тис. доларів за вікторію в грі зі словаками були б солідним бонусом».