«Порівняно з останньою грою в Києві не буде шести осіб, які були в заявці: Федотов, Калінін, Іщенко, Чижов, Довгий і Путівцев. Якщо все пройде добре в грі з «Говерлою», то, напевно, ми там будемо як мінімум проводити всі ігри до кінця осінньої частини чемпіонату», - цитує Павлова Terrikon.
«Іллічівець» залишився без шести гравців
«Іллічівець» перед матчем 6-го туру з «Говерлою» залишився без шести гравців. Про це повідомив наставник маріупольського клубу Микола Павлов.