Віце-президент ФФУ: «Будемо просити УЄФА і ФІФА вжити максимальних санкції до РФС»

Світовий футбол 9 Вересня, 13:05 640
Віце-президент ФФУ: «Будемо просити УЄФА і ФІФА вжити максимальних санкції до РФС»   | 19-27
Віце-президент ФФУ Андрій Павелко про підсумки засідання Виконкому Федерації футболу України.

«У РФС була можливість не приймати таке рішення, але вони пішли на це. Від першої зустрічі з представниками Російського футбольного союзу ми відмовилися, оскільки не бачимо, про що в даній ситуації можна розмовляти. Але оскільки ми живемо в одній футбольній сім'ї, і нинішню зустріч ініціювали ФІФА і УЄФА, ми повинні поїхати і висловити, може, навіть у більш категоричній формі свою позицію. Вона озвучена, одноголосно прийнята на Виконкомі Федерації футболу», - наводить слова Андрія Павелка MatchDay.

«Будемо просити максимальні, найжорсткіші санкції для РФС. Жодна федерація не повинна порушувати існуючі статутні норми. Це має стати уроком для всіх інших», - вважає Павелко.